hugs.pl

katalogowanie stron internetowych na czym polega

katalogowanie stron internetowych na czym polega

Atak w Kalifornii – Kodeks karny Sekcja 242

Jeśli dana osoba jest oskarżona o naruszenie kodeksu karnego 242 w Kalifornii, to znaczy, że on lub ona nie został oskarżony o napaść i pobicie. Zasadniczo , elementy tej zbrodni oznacza, że ??oskarżony jest rzekomo mają umyślnie i bezprawnie użył siły lub przemocy na inną osobę.pcservice24.pl Nawet jeśli domniemana ofiara została bez obrażeń, opłaty mogą nadal trzymać jeżeli oskarżony się niechcianego kontaktu fizycznego z ofiarą. Ta pozostawia wiele miejsca dla osób, które mają być oskarżony o naruszenie tego kodu, nawet jeśli tak naprawdę nie zranić domniemanej ofiary.

Obronne kk 242 w Kalifornii

katalogowanie stron internetowych na czym polega

Po prostu dlatego, że jeden został oskarżony o naruszenie kodeksu karnego 242 lub napaść i pobicie, nie oznacza to, że dana osoba zostanie skazana. Istnieje kilka powodów, opłaty może być upuszczony, i kilka obronne, które wykwalifikowany adwokat może użyć do swojego klienta.

Samoobrona

katalogowanie stron internetowych na czym polega

Jednym z możliwych obrona karnego Kod 242 jest samoobrona. Jeśli osoba poszkodowana kolejny w trakcie samoobrony, gdy on lub ona broniącej się przed kimś, opłaty mogą zostać pominięte. Zgodnie z prawem w Kalifornii, jednostki mają prawo bronić się, gdy są one zagrożone lub jeśli czują, że są w niebezpieczeństwie. Na przykład, jeśli ktoś przychodzi do domu nie zostali zaproszeni do, i angażuje się w działania zagrażające (takich jak wymachując bronią wokół lub grożąc członków gospodarstwa domowego) oraz jeden z członków gospodarstwa domowego fizycznie powstrzymuje i szkodzi intruz, byłoby uznać samoobrony. Członek gospodarstwa domowego Uważa się, że on lub ona, jak i ich rodziny byli w niebezpieczeństwie, a zatem działał w sposób fizyczny, aby zapobiec takiemu niebezpieczeństwu powstawaniu.

Zgoda

Ta obrona może być stosowane, jeżeli domniemana ofiara dał swoją zgodę, aby być zaangażowane w fizycznym kontakcie z jakimś z oskarżonych.
Artykuł napisany przez: