hugs.pl

internetowy katalog monet niemieckich

internetowy katalog monet niemieckich Są wiercenia w celu ustalenia podstawowych parametrów fizycznych natężenia przepływu i zawartości w węglu. Myślę, że firmy, które są w stanie efektywnie wykorzystać CBM technologii w Chinach, będą pionierami w tej dziedzinie.

StockInterview: Amerykanów, każda firma w Chinach może wydawać się „pionierskie”, ponieważ większość wciąż myśleć http://mediatorzy.waw.pl o Chinach jako kraju trzeciego świata.

Lawrence Roulston:

Byłem w Chinach wiele razy i byłem w częściach Chin, gdzie większość ludzi, jako turyści, nigdy zbliżyć, bo tam spojrzeć na projekty poszukiwawcze mineralnych i projektów górniczych. Byłem w każdym zakątku kraju, jak również w dużych miastach. To, co widzę dzieje się wszędzie, gdzie idę to tempo rozwoju, że nigdy nie widziałem nigdzie indziej w moim życiu, w każdym miejscu na świecie. Oznacza to, że 1,3 miliarda ludzi będzie zasadniczo od gospodarki wiejskiej farmie oparte na nowoczesnej gospodarki przemysłowej w tempie, które jest po prostu nigdy wcześniej nie zostały poczęte.

StockInterview: Jak można obliczyć, że?

Lawrence Roulston:

Jest to numer, że większość ludzi nie będzie, a nie dostaniesz, dopóki nie byłem tam i widziałem go. Istnieją 300 milionów ludzi w Chinach, które są już dobrze do klasy średniej. Przez klasy średniej, mam porównanie (chińska klasa średnia) do tych samych norm bezwzględnych jak byśmy zastosowanie w Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych pod względem dolarów na koncie bankowym, wartość domu i samochodu, a wszystko inne. Istnieją 300 milionów osób, które już osiągnęły ten status, który jest więcej niż ludzi w tym stanie w Ameryce Północnej. Są to kolejne 1 miliarda ludzi, którzy są krach ich kolbami, aby dostać się do tego poziomu.

StockInterview: Ale nie jest reszta wiejskiej ludności świata tak pracowity i ambitny?

Lawrence Roulston:

Byłem w Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Ameryce Łacińskiej.
Artykuł napisany przez: