hugs.pl

ile placi sie za katalogowanie

ile placi sie za katalogowanie Małżonkowie, dzieci i przyjaciele mogą zapewnić ten sam rodzaj świadectwa. Ważną rzeczą jest, aby przedstawić konkretne, realne przykłady życiowe rzeczy zaobserwowali świadkowie, a nie tylko ogólniki i frazesy. Kilka przykładów są pouczające.

Ja przedstawiłem mężczyzna w średnim wieku, który zarabiał na życie w branży budowlanej.kasety-kominkowe.com Ten człowiek cierpiał łagodny urazach mózgu oraz zespół post-Concussive w wypadku nie związanego z pracą. Tęsknił znaczną ilość czasu w pracy, a potem próbowała powrócić do swojej pracy w dziedzinie budownictwa. I przedstawił świadectwo współpracownika, który był w stanie opisać w najdrobniejszych szczegółach dokładnie to, co on i powód zrobił na budowach oraz w jaki sposób ich praca musiała być odpowiednio planowane i koordynowane z pracą niektórych innych transakcji. Był w stanie świadczyć o konieczności zorganizowania materiałów i narzędzi z wyprzedzeniem i pracy przed pewnych transakcji, a bezpośrednio za niektórych innych transakcji na wielopiętrowych projektu budowlanego. Ten świadek zeznał, że pracował z powoda w wielu miejscach pracy wcześniej i że powód był zawsze bardzo skuteczny w swojej pracy. Opisał kilka powypadkowych „błędów”, które powód które były wykonane całkowicie z charakterem i które nigdy nie zrobił, zanim został ranny. Był w stanie świadczyć o tym, jak ciśnienie mając do czynienia z i kompensować błędy tylko wydawało się, aby ten człowiek popełniają więcej błędów. To świadectwo z zupełnie niezależny, bezstronny świadek powołany do życia i zatwierdzone wszystkie technicznym, dowody przedstawione przez medycznych leczących lekarzy powoda.

W innym przypadku, reprezentowany młodego człowieka, który cierpiał łagodny urazach mózgu w wypadku rowerowym. Mieliśmy wszystkie rodzaje dowodów medycznych i neuropsychologicznej. Jednak chyba najważniejszym dowodem w tej sprawie była relacja osoby, która stwierdziła, że ??w dwóch przypadkach, że młody człowiek wyszedł do jego skrzynki pocztowej, dostał wiadomość, wrócił do środka i umieścić pocztę dół jego wywóz śmieci.

Artykuł napisany przez: