hugs.pl

katalog internetowy czesci samochodowych

katalog internetowy czesci samochodowych

Czy są jakieś Wielkie, Nowy Zapasy Górnictwo Left

StockInterview: Chodźmy na zimne miejsca na uboczu, więc inwestorzy uprzedzony o które kraje uniknąć.

Lawrence Roulston:

Wiele firm (górnictwo), który poszedł za granicą w latach wstecz dostrzegają trudności politycznych z postępowania w niektórych jurysdykcjach. Należą do miejsc takich jak Indonezja, Kolumbia, a kilka krajów afrykańskich, takich jak Kongo, Sudanie i Erytrei. Wszystkie z tych miejsc, gdzie znajdują się wielkie perspektywy geologicznej, ale są coraz bardziej ryzykowne zająć się. Myślę, że niektóre z tych wydobycie wraca bliżej domu, który jest tutaj, w Kanadzie.

katalog internetowy czesci samochodowych

StockInterview: Więc Kanada jest na liście „Ulubione kraje”?

Lawrence Roulston:

Na samym szczycie listy będzie Kanada. W tej chwili, biorąc pod uwagę potencjał geologiczny, sytuacji politycznej, infrastruktury i wszystkich innych kwestii, chciałbym (wysoko) stawka Kanada i Kolumbia Brytyjska. Mieli dekad pracy. Jednak w ostatnim dziesięcioleciu nie było bardzo dzieje. Firmy po prostu wraca i podnoszenia z tym, co się dzieje dalej. Podobnie, Ontario, Quebec – ogromny potencjał geologiczny – i to był rodzaj ignorowane przez długi czas. Kanada jest obecnie najważniejszym miejscem na świecie diamentów, co stanowi 50 procent wydatków na poszukiwania diamentów.

katalog internetowy czesci samochodowych

StockInterview: Czy istnieje specyficzna mineralnej lub metalu sprawia, że ??Kanada szczególnie atrakcyjne?

Lawrence Roulston:

To cały gambit. Kanada zawsze była jednym z największych producentów metali, i to wraca do życia. Oczywiście, złoto jest u góry listy, ale również oprzeć metale i uranu. Athabasca Basin w północnym Saskatchewan jest zdecydowanie najważniejszym obszarem być patrzysz, geologicznie. Jest obecnie największym źródłem uranu i zawiera najwyższej klasy depozytu. Istnieją inne obszary perspektywiczne uranu w Kanadzie, które dopiero wschodzące.
Artykuł napisany przez: