hugs.pl

internetowy katalog projektow norm

internetowy katalog projektow norm Jeśli nie, to świetnie, ale wiem, że to może się zdarzyć.

Czy wszystkie dokumenty sprawdzić? Czy emitent uzyskać pełnomocnika do tworzenia wszystkiego, lub szukasz w tylnej części podpaski dla legaleze? Jeśli osoba wnioskująca o zwitek gotówki nie wysunął starań, aby wszystko kwadratu odległości od przedniego końca, jak mają zamiar robić na tylnym końcu, gdy kapitał jest w grze?

Czy czujesz się komfortowo z transakcji w ogóle?

Wszystkie te pytania trzeba zadać sprowadzają się do jednego szybkiego i brudne reality check-twoja gut dać w porządku? Poważnie! Sen na pomyśle kilka dni, przejść przez wszystko, co już przedstawione, i zrobić swoją pracę domową, jak również. W końcu, twoja podświadomość powie Ci co jest prawidłowa odpowiedź.

Pamiętaj, że nawet doświadczeni inwestorzy tracą dużo czasu na nowe przedsięwzięcia. inwestorzy oczekują tylko 10% szans na ich inwestycji dzieje duża, a może kolejne 20-30% szans na zarabianie pieniędzy, nie mówiąc już nawet złamanie. Oznacza to, że jest jeszcze lepiej niż 50% szans na utratę wszystkiego, a to jest dla ludzi przeszkolonych do wykrycia atrakcyjną ofertę.

Nie daj się nabrać na następnym błyszczące obiektu, który przychodzi wraz tylko dlatego, że jest owinięty w dobrym opakowaniu. SEC ogranicza ogólną pozyskiwanie nowych ofert dla akredytowanych inwestorów dla rozsądnym uważają, że utrata ich kapitału nie będą tak bolesne, jak byłoby to do nieakredytowanym inwestora. Jednak to nie znaczy, że nie będzie żądło jeśli przegrasz, więc należy zrobić swoją pracę domową i rozpoczęcie unikania oszustw ogóle Solicitation dziś!

Jeff Barnes jest przedsiębiorcą, autor, a zdrowie i dobre samopoczucie rzecznikiem dzieci. Był US Navy Submariner i płetwonurek i menedżer w globalnej Fortune 100 Company. Obecnie jest Prezesem Wielkiej Blue Capital LLC.

Artykuł napisany przez: http://slonko.eu