hugs.pl

internetowy katalog ogloszen biznesowych

internetowy katalog ogloszen biznesowych

Thelon Basin w Terytoriach Północno-Zachodnich, na północ od Kotliny Athabasca, jest bardzo podobny, geologicznie, do Athabasca Basin. Miał pewne prace w 1970 roku, a to było dość dużo do niedawna ignorowane. Idąc trochę dalej na północ, do Hornby Basin, że jest podobny rodzaj sytuacji. W Labrador, centralny pas mineralnych to tylko jawi się jako bardzo ważne miejsce, aby być szuka uranu.http://elektrotechmed.com/wypozyczalnia-koncentratorow-tlenu/przenosny-koncentrator-tlenu/

StockInterview: Czy masz jakieś ulubione firmy, które są poniżej, a które mają dobre perspektywy?

Lawrence Roulston:

NovaGold Resources (TSX: NG; Amex: NG), na przykład, z Galore Creek. Jest to depozyt mld ton z ogromnej zawartości metalu. (Uwaga wydawcy: Galore Creek został nazwany jednym z największych i najwyższej klasy związanych z porfiru niezabudowane depozytów złoto-srebrno-miedzianych w Ameryce Północnej).

StockInterview: Jaka jest kolejnym z ulubionych obszarów, którego udał dużej mierze wykryte podczas tej hossy?

Lawrence Roulston:

Nevada będzie na szczycie listy w dowolnym miejscu na świecie, aby pracować i na Alasce tuż za nim. Istnieje ogromny potencjał na Alasce. przedsiębiorstwa górnicze powierzchownie poszukiwania tylko tam. Dwa z największych złóż metali na świecie są na Alasce. Są to zarówno odkrycia wracając dekad, ale praca w ciągu ostatnich kilku lat przyniósł je do tego stopnia, że ??teraz one uznawane za jedne z największych złóż metali na świecie: Donlin Creek, depozyt złota 25-plus mln uncji, i Pebble depozytów, w posiadaniu dynastii Północnej (TSX: NDM). Pebble depozytów jest znacznie większy niż, a porównywalny do stopnia, (NYSE: IVN) Ivanhoe Oyu Tolgoi (miedź, złoto) złoża w Mongolii. (Od redakcji: Projekt Donlin Creek jest spółką joint venture pomiędzy NovaGold i Barrick Gold.)

StockInterview: nigdzie indziej na świecie, gdzie można znaleźć świetne, ale nadal „nowe” możliwości inwestycyjne zasobów, w świetle tego, jak trudno byk towary zostały nakręcić w ciągu ostatnich kilku lat?

Artykuł napisany przez: