hugs.pl

po co nam katalogi internetowe

po co nam katalogi internetowe

Jednak te tematy są poza zakresem niniejszego opracowania.

W typowym przypadku post-Concussive zespołem, poszkodowany będzie miał diagnozę łagodny urazach mózgu / post-Concussive zespołem od lekarza podstawowej opieki lekarza i neurologa. Często powód będą poddane pełnej baterii testów neuropsychologicznych w. Ten dowód medyczny musi być przedstawiona factfinder, i ważne jest, że ci lekarze świadczą w sposób efektywny. Jednak te przypadki mogą naprawdę ożywa i prawdziwa natura i wpływ prawdziwego życia, z dnia na dzień tego „niewidzialne” urazu może być bardzo dramatycznie przedstawiony poprzez wykorzystanie świeckich świadków.

po co nam katalogi internetowe

Bardzo często te zewnętrzne oznaki i objawy syndromu post-Concussive są subtelne. Mogą to zapomnienie, powolne odzyskiwanie słowo, zmienność nastrojów, wycofanie się z przyjaciółmi i działań i tym podobne. Traktowany indywidualnie, każdy z tych objawów może nie wydawać się „big deal”. Czynniki takie jak konieczność wielozadaniowych i stres może nasilać objawy syndromu post-Concussive. Zwiększone objawy z kolei utworzyć więcej stresu i niepokoju dla jednostki, które służą tylko do dalszego pogorszenia objawów. Stwarza to cykl objawów stresu i lęku, objawy pogorszyły i tak dalej to idzie aż ofiara nie może już funkcję. W tym momencie, mogą stracić pracę, ich małżeństwo może się rozpaść lub coś innego „daje” w ich życiu.

Przyjaciele, współpracownicy, małżonkowie i dzieci mogą być najbardziej skutecznymi świadkami, gdy próbuje się udowodnić nasilenie łagodne urazie mózgu. Ci świadkowie mogą skutecznie malować „przed i po” obraz powoda. Na przykład ktoś, kto pracował z powoda przez lata może opisać długi, spójny wzorzec skutecznej, zorganizowany, o wysokiej jakości i wydajności pracy, a nawet spokojnym temperamencie przed wypadkiem. Tego samego świadka można następnie opisać, jak wydajność pracy powoda spadła po wypadku – jak robią błędy robiąc zadania zrobili bezawaryjnie przez wiele lat, w jaki sposób przegapić terminów, zapomnij robić rzeczy, odlecieć uchwyt przy najmniejszej prowokacji itp – jaki powód po prostu nie była ta sama osoba po wypadku.
Artykuł napisany przez: