hugs.pl

katalog internetowy monet polskich

katalog internetowy monet polskich

Jak Unikanie ogólne Solicitation Oszustwa pomoże Ci zachować swoje bogactwa nienaruszony!

IRS niedawno przyjął zasadę, że będzie zniesienie zakazu ogólnego zaproszenia na prywatne okazje inwestycyjne. Unikanie oszustw ogólne Solicitation będzie bardzo ważną częścią inwestycji w najbliższej przyszłości. Orzeczenie to będzie ogromny dar dla wielu ludzi i firm stara się zdobyć pieniądze na ich prywatnych ofert. Stany rządzące

„Nowelizacja art 506 zezwoleń emitenta do udziału w walnym akwizycji lub ogólnej reklamy w oferowaniu i sprzedaży papierów wartościowych zgodnie z artykułem 506, pod warunkiem, że wszyscy nabywcy papierów wartościowych są akredytowani inwestorzy, a emitent podejmuje wszelkie kroki, aby upewnić się, że takie nabywcy są akredytowane inwestorów. „

Biorąc pod uwagę, że prywatne rynki zebrała ponad $ 905 miliardów dolarów w 2010 roku bez żadnych ogólnych uprawnień do akwizycji, jest prawdopodobne, że zobaczymy jeszcze większa ilość uzyskanych prywatnych ofert w przyszłości. Mając to na uwadze, to będzie bardzo ważne dla inwestorów (głównie akredytowanych inwestorów) być zmęczeni namawianie mogli otrzymać funduszy inwestycyjnych.

Oto kilka podstawowych wskazówek, które należy stosować, gdy oceny, czy inwestycja jest dobra czy nie:

Jaka jest struktura prawna spółki? Czy właściciele lub emitenci odpowiednio przygotowane wszystkie dokumenty, tworząc firmę od samego początku, czy też są one po prostu staramy się zdobyć pieniądze „, a następnie” oni tworzą firmę? Duże czerwone flagi, jeśli firma nie jest korporacją lub LLC jakiegoś. Jako inwestor chcesz tak małą ekspozycję do odpowiedzialności, jak to możliwe.

Ile jest spółka pozyskała do tej pory? Czy jesteś pierwszą osobą, że już bliżej, lub ich sukcesy w pozyskiwaniu już pieniądze? Nie chcesz być pierwszą osobą, za modą, a następnie dowiedzieć się, nikt inny nie chce się przyłączyć.
Artykuł napisany przez: