hugs.pl

internetowy katalog monet zagranicznych

internetowy katalog monet zagranicznych

Lawrence Roulston:

Często lepsze wartości, które można uzyskać, albo lepszej okazji, jest bycie trochę sprzeczne z tłumu. Jednym z obszarów, oferujących pewne wyjątkowe możliwości są Chiny.

Chiny zrobił ogromną ilość prac geologicznych, w ciągu ostatnich kilku dekad, ale z punktu widzenia ustalenia, a potem szybko się rozwija, niewielkie osady. Odnotowano bardzo niewiele wysiłku poświęcono biorąc większy typ obrazu spojrzeć na Chiny. Firmy, które były w stanie podjąć rodzaj większy obraz spojrzenie na Chiny zaczęły rozwijać to, co myślę będą niektóre dość spektakularne wyniki w czasie.

StockInterview: Czy to nie jest trudne, choć robi interesy w Chinach?

Lawrence Roulston:

Nadal istnieje przekonanie, że obecnie Chiny to trudne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Większość ludzi z zachodu chodzić do Chin zimno i spróbować dojść do porozumienia. Byłoby to niemożliwe dla nich. Ale dla zachodnich firm, które są w stanie współpracować z grupami, które są dobrze znane w Chinach – tak, że są one w stanie znaleźć drogę poprzez system tam – to istnieją wyjątkowe możliwości. Istnieją gór informacji geologicznej – wszystko w Chinach, oczywiście. Musisz być w stanie pracować w tym systemie i uzyskać informacje, umiecie zebrała oferty.

StockInterview: Co masz na myśli mówiąc „wiedząc, jak połączyć te oferty?”

Lawrence Roulston:

Gdybym miał przejść do Chin i spróbować dojść do porozumienia, aby uzyskać dostęp do coalbed nieruchomości metanu, nie miałbym pojęcia o tym, jak zacząć. Z drugiej strony, mógłbym chodzić do Petroleum Club w Calgary, i spełniają pół tuzina facetów i rozmawiać z nimi. Mogłem wykorzystać moich potencjalnych klientów, i prawdopodobnie w ciągu jednego dnia mówić o ofertę. Gdy idziesz do Chin, chyba że masz kogoś na swój zespół, który może dostać się do systemu i radzić sobie z ludźmi, z powodu problemów jęz ykowych, problemów kulturalnych i tylko o dostęp do informacji i wiedząc, jaki rodzaj terminów, które mogą być patrząc dla …
Artykuł napisany przez: