hugs.pl

internetowy katalog kart telefonicznych

internetowy katalog kart telefonicznych To inna kultura z każdego punktu widzenia, a nie z których przynajmniej jest inny sposób prowadzenia działalności gospodarczej.

StockInterview: W kwietniowym numerze, to zaleca się jedna firma, która przezwyciężyła te przeszkody, spełnia kryteria i już ma coalbed dużo metanu w Chinach.

Lawrence Roulston:

Pacific Asia Chiny Energii (TSX: PCE) ustanowione połączenia w Chinach. Mogą one korzystać z ich kontaktów i ich sieci. Mogą dostać się do zobaczyć właściwych ludzi, którym mogą rzeczywiście mówić poważnie o zrobieniu ofertę, i mają ogromny nogi nad kimś, że weszliśmy w zimne i próbuje ustanowić i budowanie kontaktów i umieścić ofertę wspólnie. Myślę, że to jest absolutnie znakomita okazja, że ??już zajęte dalej.

StockInterview: Istnieje wiele możliwości metanu z pokładów węgla w Albercie. Dlaczego szukacie do Chin?

internetowy katalog kart telefonicznych

Lawrence Roulston:

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ??Chiny interesujące jest koszt wejścia dostać się do metanu z pokładów węgla (CBM) odgrywają w Chinach jest dość skromne. Na przykład, aby przejść do Alberta, czy gdziekolwiek w Stanach Zjednoczonych, i uzyskać dostęp do praw poszukiwawczych lub prawa do eksploatacji, jest ogromnie kosztowne. W Chinach i szli na dość skromne up-przednim zobowiązania, otrzymał stanowisko sterowania w perspektywie CBM.

StockInterview: Jak Pacyfiku Azja Chiny Energy coalbed nieruchomości metanu w Guizhou, Chiny kurs wobec innych sztuk metanu z pokładów węgla?

Lawrence Roulston:

Myślę, że to znakomita okazja. Chińskie agencje rządowe wykonali ogromną pracę w wyznaczającej węgla. Aby móc wejść do takiej ilości danych jako punkt wyjścia do budowania ich CBM zasób? Najważniejsze jest to, że nie są tam szuka węgla. Wiedzą dokładnie, gdzie materiał jest, a oni w stanie szybko rozpocząć definiowanie takich kwestiach, jak odzysku.
Artykuł napisany przez: