hugs.pl

powszechny katalog internetowy opinie

powszechny katalog internetowy opinie Jeśli pójdziesz do żadnej z tych obszarów i idziesz do małych miasteczek, wiele osób siedzi wokół picia kawy, płacz bluesa i narzeka, jak straszne jest życie. Idź do podobnego obszaru w Chinach, a ludzie są z pracy w polu. W środku zimy, są one ustalania swoich płotów, zapór i tarasy oraz usuwania kamieni, usuwanie drzew i takie tam. Jest to wysoki poziom branży nigdy nie widziałem w żadnej innej części świata. Więc to wychodzi z tego poziomu gruntu aż do przedsiębiorców, a faceci, którzy budują kompleksy kondominium wysoki wzrost w Szanghaju.

StockInterview: Jak długo potrwa, zanim amerykańscy inwestorzy zrealizować wpływ Chin na gospodarkę światową?

Lawrence Roulston:

To wydarzy się w stopniowy sposób. Myślę, że te, które prowadzą swoje głowy zakopane w piasku dostają się do pozostawionych jak świat ciągnie do przodu. Proponuję każdego inwestora w spółce zadać pytanie Spółki: „Czy to firma zaangażowana w jakiś sposób w Chinach?” Istnieje wiele firm w Ameryce Północnej, które mają bardzo znaczącą obecność w Chinach w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej tam, dostającego ustalone, sprzedaży produktów lub produktów produkcyjne w Chinach.

StockInterview: Dlaczego Chiny tak ważne w odniesieniu do tego towarowej hossy i czy istnieją możliwości dla inwestorów nadal?

powszechny katalog internetowy opinie

Lawrence Roulston:

Jest dużo potencjału geologicznego i istnieje przekonanie, że jest to trudne. W związku z tym, nie ma jeszcze duży tłum ludzi tam pogoni za oferty. Drugą stroną medalu jest to, że Chiny i jej sąsiadów w Azji Południowo-Wschodniej, reprezentujących 3 miliardy ludzi, przechodzą nowoczesnego procesu industrializacji. To będzie nadal tworzyć ogromny popyt na metale na, moim zdaniem, dziesięć lat lub prawdopodobnie nawet kilka lat w przyszłość.

StockInterview: I najprawdopodobniej, amerykański inwestor będzie pozostawione lub ostatni do stawu?

Lawrence Roulston:

Najważniejsze jest to, że Amerykanie wydają się być bardziej skoncentrowane wewnątrz. Drugi wieczór byłem na kolacji z mężczyzną naftowego z Teksasu, który spędził dużo czasu w Chinach. Widział Chiny z pierwszej ręki i był bardzo uparty. Spytałem go: „Ile z twoich rodaków myślisz naprawdę go o Chinach?” A on odpowiedział: „Och, około pięć lat.” Potem powiedział: „Kongres nie rozumie, inwestorzy nie rozumiem, a mężczyzna na ulicy nie dostać.” Amerykanie po prostu nie rozumieją, co się dzieje tam jeszcze.

Artykuł napisany przez: