hugs.pl

internetowy katalog monet pruskich

Jesteś następnie w lewo trzymając wodze wagonu o schodzą koła najbardziej prawdopodobny.

Czy właściciele umieścić dowolny skórę w grze? Ilekroć chcesz inwestować w coś, chcesz wiedzieć, że ludzie, którzy starają się zebrać pieniądze są na tyle poważne, o idei, że mają zamiar umieścić swój kapitał w grę. Nie wystarczy wziąć ich na słowo, albo. Dokładnie sprawdź sprawozdań finansowych oraz rekordy CPA lub innym wykwalifikowanym doradcą przygotowane! Ponownie, nie daj się nabrać ładnych wykresów, wykresy i sprawozdania finansowego, jeżeli nie zostały one zweryfikowane.

Czym jest rynek, kim są klienci, jaka jest konkurencja, itp itd? Innymi słowy, jest ich pomysł nawet opłacalne, a oni zrobili wystarczająco dużo badań, aby przekonać, że oni wiedzą, co robią? Zrobili ich należytej staranności tak dużo, że nie można zadać pytanie, że nie mogą szybko odpowiedzieć, lub. , ,

Są emitenci uczciwy i szczery, jeśli nie ma dobrej odpowiedzi? Jeśli zapytać u właściciela pytanie, które jest oczywiste, że nie ma odpowiedzi na, oni próbują bullsh * t sobie drogę na pytanie, czy są uczciwi i powiedzieć, oni wrócić do Ciebie z odpowiedzią ? Musisz mieć pewność, że ludzie, na których chcesz dać swoje pieniądze jest z góry i uczciwy na początku, w przeciwnym wypadku będziesz tylko przekazaniem pieniędzy, bez nadziei, że kiedykolwiek się go z powrotem, nie mówiąc już dobry zwrot.

Można utracić wszystko można umieścić w ofercie ? Jeśli odpowiedź jest jeszcze „może”, a potem po prostu obrócić je w dół, bo nie chce, że może przekształcić definitywna „O cholera! I co teraz?!?” Trzeba poważnie rozważyć możliwość, że można stracić każda czerwona centów można umieścić w umowie, ponieważ jest to realna możliwość. Ogromne firmy nie codziennie (Enron, Lehman Brothers, Marketplace, etc.), a także mniejszych firmach może uda się jeszcze szybciej, więc po prostu być przygotowani na wszystko stracić.
Artykuł napisany przez: